KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13846508
nr 1384 6508
Rolf Börjesson
(1929-1996), Sverige
Oljemålning, Signerad, kvinna. Olja på duk, 63x32cm, yttermått inklusive ram: 71x40cm
Rolf Börjesson, svensk tecknare och grafiker född 1929 i Västerås, död 1996.
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 15 mars 2021
kl 18:19:41
800 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
Rolf Börjesson
Läs mer om Rolf Börjesson